Keičiame visų markių automobilių ir mikroautobusų stiklus.

Remontuojame įdaužas (žvaigždutės, iskilimus).

Naudojame tik kokybiškas medžiagas - EQUALIZER, DINITROL, SIKA - garantuojame kokybę.

Skambinkite +37067928102 / +37067104782

Nori sužinoti stiklo keitimo kaina?

Atsiųsk foto į pašta. viber arba messenger,
gauk kainą per 2 min

100% ŽEMOS KAINOS GARANTIJA

+37067104782 / info@servisas58.lt / m.me/stiklu.keitimas.tamsinimas
 

Trumpai apie mus

Mūsų stiklų servisas įsikūręs patogioje vietoje Konstitucijos pr. ir Kalvarijų g. (sankryžoje) Pagrindinis dėmesys skiriamas kokybei – medžiagų pasirinkimui, darbų atlikimui viršijant kliento lūkesčius.

Operatyvumas ir atliekamų darbų gera kokybė bei protingi įkainiai skatina teigiamą nuomonę apie bendrovę tarp klientų, kurių ratas nuolat plečiasi.

+37067104782

Servisas Vilniuje. Kalvarijų g. 24A


 

Automobilio stiklo keitimas vilniuje

Patikimiausias priekinio stiklo montavimo būdas yra įterpimas. Tai užtikrina ilgaamžiškumą ir pagerina pasyvųjį saugumą, nes stiklas yra struktūrinis elementas. Automobiliu stiklu keitimas vilniuje atliekamas pagal tiekėjų rekomendacijas, naudojant technologijas ir medžiagas, panašias į gamyklinius. Priekinio stiklo klijavimas įrenginio metu apsaugo nuo nuotėkio ir iškraipymų. Stiklo įrengimas turi būti atliekamas patalpoje šildomoje patalpoje, naudojant apsaugines medžiagas, kad būtų išvengta mechaninių dažų dangos pažeidimų. Priekinio stiklo pakeitimas apima kelis etapus

Pirmiausia reikia nusipirkti automobilio markės ir modelio priekinio stiklo, kuris ne visada įmanomas. Senojo stiklo išmontavimas. Tarp griovelio ir stiklo tvirtinamas styginis arba specialus peilis, o senas sandariklis yra išpjautas, bandant nepažeisti plastiko. Ant rėmo palikite seną klijų sluoksnį - 1-2 mm.

Pasiruošimas pasta. Naudojant konstrukcinį peilį, senas klijai iškirpti ir pašalinamos priemaišos. Jei dažai yra pažeisti, gruntuojama teptuku. Paviršius plaunamas stiklo valytuvu. Formavimas yra pageidaujamas pakeisti.

Naujojo stiklo montavimas. Taikyti stiklą ir pažymėti žymeklį. Kai kuriuose modeliuose yra stabdžių, kurie neleidžia klaidingai įdėti stiklo. Stiklo griovelio riebalai yra pagaminti naudojant anti-silicone riebalų šalinimo priemonę arba kompoziciją iš komplekto. Gruntavimas. Aplikatorius iš komplekto arba vienas sluoksnis šepetėliu padenkite gruntą ant stiklo kontaktinėje vietoje su grioveliu. Aktyvatorius apdoroja senojo sandariklio likučius. Jei naujasis stiklas turi RIM dangą, jis turi būti aktyvuotas.

Automatinio stiklo montavimas prasideda nuo poliuretano sandariklio su pneumatiniu pistoletu. Juostos turi būti vienodos ir be tarpų. Įdėjus stiklą, atsižvelgiant į ženklus, reikia vaikščioti per perimetrą ir užveržti stiklą, kad klijai sukurtų tarp griovelio ir stiklo. Stiklas pritvirtinkite juostelę, pirmiausia tvirtinamas ant stiklo, tada ant kūno. Siekiant išvengti "oro smūgio", priekiniai šoniniai langai turi būti šiek tiek atidaryti. Specialistai naudoja specialų 3 komponentų klijų:

  • aktyvatorius, kuris padidina grunto sukibimą;
  • Gruntas - "gruntas", skirtas klijai;
  • klijai yra poliuretano polimeras.

Po įdiegimo autoglas reikalauja dėmesio bent dvi dienas. Siekiant išvengti neigiamų pasekmių dėl stiklo kokybės savybių mažėjimo